poniedziałek, 4 marca, 2024

5 rzeczy, których nie wiesz o galerii wnętrz

- Reklama -

Szukasz pomysłu na to, jak urządzić swoje wnętrze? Potrzebujesz inspiracji odnośnie do aranżacji przestrzeni? Stawiasz na gotowe rozwiązania? A może wolisz indywidualnie dobierać elementy wykończeniowe, meble i dodatki? Odwiedź dobrą galerię wnętrz, a znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Poznaj 5 faktów o galeriach wnętrz.

1. Jedna galeria wnętrz – dziesiątki salonów znanych marek

Galeria wnętrz, taka jak np. https://homeconcept.com.pl/warszawa/, to rodzaj centrum handlowego, jednak nie z żywnością, czy też odzieżą, ale różnego rodzaju produktami do wykończenia i urządzenia domu.

Wewnątrz znajduje się prawie 50 salonów rozmieszczonych na dwóch osobnych piętrach. Dzięki temu nie trzeba marnować czasu na dojazdy do sklepów stacjonarnych poszczególnych firm. Zatem kompletowanie produktów potrzebnych do wykończenia i urządzenia wnętrz jest łatwiejsze.

2. W galerii wnętrz jest dostępna szeroka oferta niszowych i popularnych marek

W centrum handlowym jest dostępny szeroki wybór produktów do łazienki, salonu, kuchni, sypialni czy korytarza. Pochodzą one od wielu różnych marek:

  • bardziej znanych, takich jak np. Fachowiec, Komfort, Jotul, DlaSpania czy Vox,
  • niszowych, np. takich jak Studio Prostych Form, Kostka Design, Czahorowski in Design oraz Aqua Idealna Łazienka.

W każdym salonie można obejrzeć wiele przykładowych aranżacji i wykorzystać jako inspirację do zaprojektowania własnego wnętrza. Co więcej, szeroki wybór produktów w jednym miejscu znacznie ułatwia porównywanie ich cen. Zatem robiąc zakupy w galerii wnętrz, można nie tylko modnie i ciekawie urządzić swój dom lub mieszkanie, ale także zaoszczędzić znaczną ilość gotówki!

3. W galerii wnętrz można skorzystać z usługi Traficargo w ramach carsharingu.

Klienci, którzy robią zakupy w salonach w galerii takiej jak Home Concept, a nie mają własnego samochodu do przewiezienia zakupów, mogą skorzystać z usługi Traficargo. Polega ona na wynajmie pojazdu osobowego lub dostawczego na określony czas.

Dzięki temu można spokojnie zapakować wszystkie produkty do auta i zabrać je wygodnie do domu bez konieczności proszenia znajomych bądź rodziny o przysługę czy zamawiania taksówki. Po przewiezieniu zakupów należy zwrócić pojazd na parking i zapłacić za usługę wynajmu.

4. W galerii wnętrz otrzymasz wsparcie profesjonalnych projektantów

W wielu salonach w centrum handlowym pracują doświadczeni projektanci. Korzystając z ich pomocy, z łatwością zaprojektujesz wymarzoną kuchnię czy łazienkę. Mogą również:

  • przedstawić swoje pomysły na aranżację danego pomieszczenia,
  • zaprezentować nowoczesne rozwiązania, które sprawdzą się w Twoim domu,
  • udzielić fachowych porad odnośnie do ustawienia poszczególnych elementów wyposażenia czy wykorzystania materiałów.

Razem z projektantami stworzysz funkcjonalną, a przy tym estetyczną przestrzeń. Korzystanie z niej na co dzień będzie przyjemne.

5. W galerii wnętrz jest możliwość zlecenia wykonania pomiaru wnętrza i montażu produktów

W wielu nieruchomościach – nie tylko starych, ale także nowoczesnych – pomieszczenia są niewymiarowe, mają skosy, łuki, schody czy też różne wgłębienia. To sprawia, że łatwo popełnić błąd podczas zamawiania mebli na wymiar, materiału na podłogę czy też ścianę. To z kolei naraża inwestora nie tylko na stratę czasu, ale także pieniędzy.

Aby tego uniknąć, w wielu salonach dostępna jest usługa pomiaru. Na życzenie klienta pracownicy mogą przyjechać i dokładnie zmierzyć przestrzeń profesjonalnymi narzędziami. Do tego, gdy zamówienie będzie gotowe, mogą oni wykonać montaż mebli, podłogi czy też okien. Znacznie przyspieszy to remont i pozwoli uniknąć błędów.

Odwiedź galerię wnętrz i przekonaj się, że to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzeba do urządzenia domu lub mieszkania.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Poznaliśmy wykonawcę pierwszego odcinka trzeciej linii metra

Informacje o tym, kto będzie odpowiedzialny za projekt pierwszego odcinka trzeciej linii metra w Warszawie, są już dostępne. Trasa,...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -