test
środa, 19 czerwca, 2024

Fine dining dla wielbicieli teatru w restauracji Opasły Tom

- Reklama -

Teatr Wielki i Opasły Tom to miejsca, które oferują niezapomniane doświadczenia kulturalne i kulinarne w samym sercu Warszawy. W najbliższych tygodniach i miesiącach Teatr Wielki zaprezentuje szereg znakomitych oper, baletów i koncertów, takich jak Aida, Bolero, Borys Godunow, Cosi Fan Tutte, Don Kichot, La Boheme, Carmina Burana.

Fot. Materiały prasowe

Z kolei restauracja Opasły Tom, pod kierunkiem szefa kuchni Konrada Kowalskiego, przygotowała specjalne menu teatralne, które stanowi doskonałe wprowadzenie do spektakli prezentowanych na scenie Teatru Wielkiego. Menu składa się z potraw inspirowanych repertuarem teatralnym, takich jak:

Akt 1: wędzony łosoś, estragon, jabłko, jogurt chrzanowy pieróg z ziemniakami i płynnym żółtkiem, trufla 

Akt 2: pieczone buraki, kefir, mięta, dziki ryż  Świnia Puławska, śliwka, kopytka, szałwia, kasztan

Akt 3: karmelizowane jabłka, czerwone wino, cynamon, wanilia 

Fot. Materiały prasowe

Dania serwowane w Opasłym Tomie są autorską interpretacją polskiej kuchni, z jednoczesnym nawiązaniem do najlepszych tradycji kulinarnych z różnych regionów świata. Wyrafinowane kompozycje Konrada Kowalskiego doskonale wpisują się w charakter repertuaru najważniejszej warszawskiej sceny teatralnej. Bliskość restauracji i teatru sprzyja połączeniu sztuki i doświadczeń fine dining. Wnętrze Opasłego Tomu, które w 2020 roku zostało uznane przez Wallpaper* Magazine za jedną z pięciu najpiękniejszych restauracji na świecie, dodaje uroku całemu doświadczeniu.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Okulary dla dziecka — na co zwrócić uwagę?

Twoja pociecha potrzebuje okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych? Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas ich wybierania, nasz artykuł...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -