sobota, 25 maja, 2024

Jak wygodnie zamieszkać w domu z własnym ogródkiem w cichym, zielonym i bezpiecznym miejscu?

- Reklama -

Trzypiętrowy dom z ogródkiem w cichej, spokojnej i kameralnej lokalizacji to marzenie niejednej rodziny. Teraz możecie je spełnić – osiedle Cicha Łąka zaprasza wszystkich miłośników zdrowego odpoczynku i ciszy do Józefosławia, nieopodal Warszawy.

Domy na Osiedlu Cicha Łąka dostępne są o powierzchniach od 90  do 114 metrów kwadratowych, mają bardzo funkcjonalne układy wnętrz i mogą być wykończone pod klucz – to doskonała propozycja dla osób, ceniących sobie optymalne rozwiązania, a także ciszę z dala od szumu wielkich miast. Józefosław to doskonała lokalizacja, bowiem znajduje się 15 minut od Warszawy, dlatego nawet osoby, które pracują w stolicy mogą bez obaw dojechać samochodem albo komunikacją miejską. Inwestycję w tej pięknej okolicy realizuje Grupa Deweloperska Ancona, więcej szczegółów znajdziecie na AnconaDevelopment.pl.

Na osiedlu Cicha Łąka możecie zamieszkać w funkcjonalnych domach piętrowych, które wyróżniają się nie tylko miejscem postojowym w cenie domu, ale także ogródkiem gotowym do najbardziej kreatywnych aranżacji. Dodatkowo, nowi właściciele domu w cichej okolicy mają do dyspozycji piękne, doświetlone poddasze – tutaj zaczyna się fantastyczna zabawa światłem, kolorami jak i przestrzenią. 

Domy są trzypoziomowe, na ostatniej kondygnacji znajdziemy poddasze, które powiększa znacznie naszą przestrzeń użytkową o wiele możliwości adaptacji – możemy stworzyć tutaj dodatkową sypialnię, pokój dla dzieci albo przestrzeń rekreacyjną czy biurową np. do pracy zdalnej. Otwartą przestrzeń na poddaszu możemy ergonomicznie zagospodarować, delikatne krzywizny i skosy możemy zneutralizować np. poprzez dodanie ścianek lub drzwi przesuwnych.

Tak zaprojektowane wnętrze doskonale sprawdzi się jako miejsce do wyciszenia z dala od codziennych obowiązków. Można również poddasze zaaranżować na bawialnię, gdzie dzieci będą mogły się bawić, a rodzice spokojnie odpoczywać na pierwszej lub drugiej kondygnacji domu. 

Do dyspozycji mamy także piękny ogród, który możemy zaprojektować wedle własnego uznania i rozkoszować się jego pięknem w trakcie rodzinnych spotkań, szczególnie letnią porą. To także doskonała przestrzeń dla właścicieli zwierząt domowych – nasz pupil będzie miał swobodny dostęp do świeżego powietrza jak i odpoczynku. Więcej o inwestycji w zielonej okolicy Józefosławia znajdziecie na stronie Cichalaka.pl. Możecie tu również sprawdzić, jak wyglądają wnętrza i plany domów oraz zweryfikować dostępność domów do sprzedaży. 

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Pracownicy z Ukrainy – jakie korzyści mogą przynieść Twojej firmie?

Rynek w naszym kraju od dłuższego czasu boryka się z niedoborem rąk do pracy. Braki dotyczą przede wszystkim branży...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -