test
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Kolejna ofiara pandemii. Znany car sharing znika z ulic Warszawy

- Reklama -

We wtorek Inogy przekazało smutną wiadomość. Na Warszawskich ulicach nie zobaczymy już charakterystycznych elektrycznych BMW i3. Od połowy marca InogyGo! Kończy działalność.

Car sharing to bardzo wygodna alternatywa dla osób, które potrzebują użyć samochodu raz na jakiś czas i nie widzą potrzeby zakupu własnego samochodu. W Warszawie działa kilka carsharingów m.in. InogyGo, Panek czy Traficar. Niestety nie jest to łatwy rynek, szczególnie w dobie pandemii. We wtorek Inogy poinformowało, że COVID-19 istotnie dotknął ich firmę i od połowy marca 2021 kończą działalność.

Po wielu długich dyskusjach zdecydowaliśmy się zakończyć usługę innogy go!. Chcemy też w obecnej sytuacji skupić się na tym co umiemy najlepiej – energii elektrycznej i odnawialnej. Dostęp do aplikacji innogy go! możliwy będzie do 21 czerwca 2021 r. (po tym dniu nie będzie można zalogować się do aplikacji), zaś najem pojazdów z floty innogy go! możliwy będzie do 15 marca 2021 r. Nie zapomnimy też o elektromobilności – skupimy się na rozwijaniu infrastruktury oraz rozwiązaniach do ładowania aut elektrycznych.. – Możemy przeczytać w komunikacie opublikowanym przez InogyGO.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Okulary dla dziecka — na co zwrócić uwagę?

Twoja pociecha potrzebuje okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych? Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas ich wybierania, nasz artykuł...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -