test
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Od 22 kwietnia „Ron Usterka” z ukraińskim dubbingiem w Multikinie i Cinema3D

- Reklama -

22 kwietnia br. we wszystkich kinach sieci Multikino i Cinema3D rozpoczną się seanse animacji „Ron Usterka” z ukraińskim dubbingiem. Dla uchodźców z Ukrainy filmy będą wyświetlane za darmo w tygodniu oraz w weekendy.

З 22 квітня «Щось не так з Роном» з українським дубляжем в Multikinо та Cinema3D

W ostatnich tygodniach w kinach sieci Multikino i Cinema3D uchodźcy z Ukrainy z opiekunami mogli oglądać bezpłatnie „Kosmiczny mecz: Nowa era”, „Nasze magiczne Encanto”, animację „Luca” oraz „Tom&Jerry”. Kolejna produkcja z ukraińskim dubbingiem, która 22 kwietnia trafi do repertuaru, to „Ron Usterka”. Animacja będzie wyświetlana za darmo w tygodniu oraz w weekendy.

„Ron usterka” wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation to historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty i Rona, jego nowego, chodzącego i mówiącego robota, który ma być jego „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

Kina sieci Multikino, w których będzie można obejrzeć „Rona Usterkę” z ukraińskim dubbingiem: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Multikino 51, Poznań Stary Browar, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Tychy Gemini Park, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Atrium Reduta, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Kina sieci Cinema3D, w których będzie można obejrzeć „Rona Usterkę” z ukraińskim dubbingiem: Biała Podlaska, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Kłodzko, Leszno, Mielec, Świdnica, Świnoujście, Tarnów.

Bilety na pokazy filmów z ukraińskim dubbingiem są dostępne tylko w kasach kin. Jeżeli w pokazie będzie chciała uczestniczyć większa liczba dzieci prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami kina w celu rezerwacji miejsc.

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów, które przygotowały Multikino i Cinema3D znajduje się na stronach internetowych kin.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Okulary dla dziecka — na co zwrócić uwagę?

Twoja pociecha potrzebuje okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych? Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas ich wybierania, nasz artykuł...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -