wtorek, 23 kwietnia, 2024

Odchodzi rzeczniczka prasowa Urzędu m.st. Warszawy Karolina Gałecka. Kto przejmie stanowisko?

- Reklama -

Po 13 latach pracy na stanowisku rzeczniczki prasowej Urzędu m.st. Warszawy odchodzi Karolina Gałecka. Od poniedziałku ważne stanowisko w stołecznym ratuszu przejmie Monika Beuth-Lutyk.

– „16 kwietnia jest moim ostatnim dniem pracy w UM Warszawa. Po uporządkowaniu polityki informacyjnej miasta przyszedł czas na kolejne wyzwania. Pozostaję w strukturach miejskich, kontynuując pracę na rzecz prezydenta Rafała Trzaskowskiego” – 16 kwietnia poinformowała Karolina Gałecka na Twietrze.

Następczyni na stanowisku rzeczniczka prasowego Urzędu m.st. Warszawy Monika Beuth-Lutyk pracuje w samorządzie od 1999 r., a od sześciu lat była rzeczniczką dzielnicy Ochota, wcześniej Woli i Ursynowa. Zawsze związana z biurem prasowym, zajmowała się nie tylko relacjami z mediami, ale także m.in. konsultacjami społecznymi, budżetem obywatelskim i różnymi formami dialogu z mieszkańcami.

Drodzy Dziennikarze, pracowaliśmy razem wiele lat, dlatego dzisiaj nie mogę Wam nie podziękować za te lata współpracy. Dzięki Wam moja praca nie była pracą tylko hobby. Dziękuję Wszystkim Redakcjom i nie mówię żegnajcie, tylko do widzenia. – Tymi słowami była rzeczniczka ratusza podziękowała wszystkim dziennikarzom za lata współpracy.

Monika Beuth-Lutyk – warszawianka, politolożka i specjalistka public relations, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Organizacja pogrzebów przez zakłady pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe odgrywają kluczową rolę w organizacji ceremonii pogrzebowych, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie. Ich głównym zadaniem jest...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -