Patronat medialny

Portal Warszawa News może objąć Patronatem Medialnym różne wydarzenia organizowane na obszarze m.st. Warszawy oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu organizatorów wydarzeń, festiwali, imprez sportowych, turystycznych oraz kulturalnych, a także różnorakiego rodzaju akcji.

W ramach pełnienia patronatu medialnego, nasz portal zapewnia opublikowanie zapowiedzi, tekstów informacyjnych, jak również relacji z danego wydarzenia. Jednocześnie zachęcamy w ramach promowanego wydarzenia do organizacji konkursu, w którym do wygrania będą np. przekazane przez realizatora bilety na organizowaną przez Niego imprezę bądź drobne gadżety związane z przedsięwzięciem.

Dla uatrakcyjnienia pisanych przez nas artykułów, zwracamy się z prośbą do organizatorów o dostarczenie do naszej redakcji materiałów informacyjnych dotyczących promowanego wydarzenia.

Jednym z warunków darmowej publikacji informacji jest umieszczenie logo Warszawa News na materiałach lub plakatach oraz zawarcie informacji o patronie medialnym w radiowych i telewizyjnych spotach reklamujących wydarzenie (w przypadku gdy takie są emitowane). W przeciwnym wypadku informacje mogą być umieszczone jedynie po opłaceniu reklamy na naszych stronach, chyba że zawarte wcześniej umowy stanowią inaczej.

W sprawie patronatu medialnego prosimy o kontakt: kontakt@ycw.pl

Zapraszamy do współpracy

Redakcja Warszawa News


Patronaty medialne Warszawa News

[smartslider3 slider=”2″]