środa, 4 października, 2023

Pod Warszawą doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kierowcy przestraszyli się przebiegającego przez jezdnię niedźwiedzia!

- Reklama -

Po północy na drodze w pobliżu miejscowości Parcela (gmina Konstancin-Jeziorna) doszło do nietypowej kolizji drogowej. Trzy pojazdy zderzyły się tuż po tym, jak ich kierowcy przestraszyli się przebiegającego przez jezdnię niedźwiedzia!

Obywatele Ukrainy i Uzbekistanu, właśnie takie okoliczności zdarzenia zgodnie przedstawili policjantom z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna. Najwyraźniej wcześniej nie sprawdzili, że ostatni niedźwiedź na Mazowszu widziany był w pod koniec XVII wieku. Z ustaleń Policji wynika, że 34- letni kierowca toyoty obywatel Ukrainy, zderzył się z jadącym tuż przed nim mercedesem kierowanym przez 25- letniego Uzbeka. Ten z kolei zderzył się z poprzedzającym go samochodem marki bmw, za kierownicą którego siedział 29- latek również z Ukrainy. Mężczyźni stwierdzili, że się nie znają, i że każdy z nich odbywał nocną przejażdżkę. Również zgodnie oświadczyli, że powodem tej kolizji drogowej był niedźwiedź, który przechodził przez drogę. Policjanci nie wykluczają, że może tu chodzić o wymuszenie odszkodowania. Jeden z kierowców został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Sprawa ma charakter rozwojowy.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@warszawanews.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Warszawski Wilanów – dlaczego warto tam zamieszkać?

Warszawski Wilanów, znany przede wszystkim z majestatycznego pałacu i otaczających go ogrodów, od lat przyciąga nie tylko turystów, ale...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -