test
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Tramwaje Warszawskie podpisały pierwszą umowę związaną z projektem tramwaju na Gocław. W 20 minut do centrum

- Reklama -

Tramwaje Warszawskie podzieliły się bardzo dobrą wiadomością dla mieszkańców Gocławia. Powstanie tramwaj, którym mieszkańcy w 20 minut będą mogli znaleźć się przy metrze Centrum.

Jak podają Tramwaje Warszawskie przejazd całej trasy z Gocławia do stacji metra Centrum zajmie tylko 20 minut. W godzinach szczytu tramwaj będzie kursować co 4 minuty. Projektantem trasy będzie krakowska firma Progreg, a koszt przygotowania projektu to ponad 5 mln złotych. Nowa trasa będzie miała 3,6km długości i znajdzie się na niej 7 przystanków.

Trasa tramwaju (przedstawiona na załączonej powyżej grafice) będzie wiodła przez Saską Kępę, nad aleją Stanów Zjednoczonych (węzeł przesiadkowy), ul. generała Bora-Komorowskiego do pętli autobusowej. Na pewno będzie to bardzo pozytywna zmiana dla wszystkich mieszkańców Gocławia.

Foto: Tramwaje Warszawskie

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Okulary dla dziecka — na co zwrócić uwagę?

Twoja pociecha potrzebuje okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych? Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas ich wybierania, nasz artykuł...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -