wtorek, 16 kwietnia, 2024

Warszawski szpital otrzymał w prezencie z Berlina 14 respiratorów i 300 pulsoksymetrów

- Reklama -

Szpital Bielański otrzymał 14 respiratorów i 300 pulsoksymetrów od miasta partnerskiego Warszawy – Berlina. Partnerstwo między miastami trwa już 30 lat!

Warszawski Szpital Bielański otrzymał od naszych niemieckich sąsiadów wartościowy, szczególnie w trudnych czasach pandemii koronawirusa prezent. Senat Berlina ds. Zdrowia, Opieki i Równouprawnienia przekazał 14 respiratorów i 300 pulsoksymetrów.

Sprzęt medyczny, jaki otrzymaliśmy, jest dla nas szczególnie cenny, bo wiemy, że w Berlinie, podobnie jak w Warszawie sytuacja pandemiczna jest bardzo poważna, a mimo to, jak na prawdziwych przyjaciół przystało, postanowiliście podzielić się z nami aparaturą ratującą życie – Napisał Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w liście z podziękowaniem do Burmistrza Berlina Michaela Mullera.

W tym roku świętować będziemy 30 rocznicę Umowy o Współpracy Partnerskiej pomiędzy Warszawą i Berlinem.

pulsoksymetr
- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Drzwi techniczne metalowe — dopasowane do naszych potrzeb

Każdy z nas wybierając drzwi do domu, stawia na wysoki poziom odporności oraz funkcjonalności. Jedną z opcji jest wybór...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -