sobota, 25 maja, 2024

Zakupy spożywcze online z dowozem – jak to działa w aplikacji InPost Fresh?

- Reklama -

Zakupy robione online mogą znacząco ułatwić życie. Istnieje wiele firm, które oferują swoje usługi dostaw artykułów spożywczych pod same drzwi zamawiającego. Która z nich jest najlepsza i dlaczego?

Kupowanie jedzenia przez internet – dlaczego warto?

Internet to źródło, które nie tylko dostarcza informacji, ale również poprawia jakość życia, dzięki nowym rozwiązaniom m.in. w zakresie zakupów online. Jedną z aplikacji mobilnych, które przyczyniają się do ułatwiania kupującym życia jest InPost Fresh. Wszelkie informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej https://inpostfresh.pl/. Aplikacja została stworzona przez twórców automatów Paczkomat® InPost i ma za zadanie wspomóc konsumentów w realizacji zamówień spożywczych online. InPost Fresh w swojej ofercie zawiera ponad kilku tysięcy produktów ze znanych hurtowni sklepów Makro i Carrefoura. To jedyna taka aplikacja, która prowadzi współpracę z hurtowniami gastronomicznymi. To stąd doświadczeni kurierzy InPost codziennie odbierają paczkowane mięsa, warzywa i owoce.

Należy również wspomnieć o tym, że w aplikacji można znaleźć wiele dostępnych kuponów rabatowych. Dzięki nim możliwe jest zaoszczędzenie nawet do 100 zł na zakupach. Oprócz tego na bieżąco aktualizowana jest lista produktów w promocji. Warto ją śledzić, ponieważ zdarza się, że ceny poszczególnych artykułów w aplikacji są niższe od tych w sklepach stacjonarnych. Dzięki InPost Fresh można także zaoszczędzić swój czas. To dlatego, że kurierzy z InPostu wykonują całą pracę, a kupującemu pozostaje tylko oczekiwanie na dowóz jedzenia.

Jak robić zakupy spożywcze z InPost Fresh?

Usługa InPost Fresh jest dostępna w wielu miastach w Polsce. Między innymi w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Sosnowcu, Mysłowicach, Czeladzi. Oprócz szerokiego obszaru działania twórcy zadbali także o prosty interfejs programu do zamówień online. Dzięki temu w aplikacji może łatwo i szybko odnaleźć się nawet początkujący użytkownik.

Żeby móc zacząć zamawiać produkty przez InPost Fresh, najpierw należy zarejestrować się i zalogować w programie mobilnym. Kolejnym krokiem jest podanie kodu pocztowego, który ma na celu poinformowanie kupującego o tym, czy adres nie wykracza poza obszar dostaw. Następnie wybiera się najbardziej dogodną datę, kiedy kurier ma się pojawić z zamówieniem. Warto wspomnieć o tym, że nie trzeba opłacać i zamawiać dostawy z bardzo dużym wyprzedzeniem, ponieważ dostawca w niektórych przypadkach jest w stanie dostarczyć produkty tego samego dnia np. w Dostawie Express. Wyborem, jaki musi dokonać konsument, podczas procesu składania zamówienia jest zdecydowanie się na dany market oraz sposób płatności. Do opcji uiszczenia opłaty za zakupy w aplikacji InPost Fresh można zaliczyć BLIK, przelew online, czy też płatność kartą lub BLIK-iem za pobraniem u kuriera.

Jak transportowane są produkty spożywcze zamawiane online?

Przewożenie produktów spożywczych wymaga spełnienia większych rygorów i wymagań, z czego kurierzy InPost Fresh doskonale zdają sobie sprawę. Świeżość paczkowanych warzyw i owoców jest podstawą tego, aby klienci byli zadowoleni z jakości przewożonych towarów. Dlatego wszystkie artykuły są transportowane w specjalnie do tego przeznaczonych lodówkach. Temperatura w chłodziarce jest indywidualnie dostosowywana do rodzaju przewożonego produktu. Oprócz innowacyjnych lodówko-zamrażarek na kółkach, firma może poszczycić się przeszkoloną, profesjonalną kadrą kurierów, którzy codziennie z troską przewożą artykuły spożywcze i dostarczają je do rąk zamawiających.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Pracownicy z Ukrainy – jakie korzyści mogą przynieść Twojej firmie?

Rynek w naszym kraju od dłuższego czasu boryka się z niedoborem rąk do pracy. Braki dotyczą przede wszystkim branży...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -