środa, 10 czerwca, 2026

Zmarł były zawodnik Polonii Warszawa. Zmagał się z COVID-19

- Reklama -

W wieku 35 lat zmarł Tomasz Dudek. Grał między innymi w Polonii Warszawa

Wiadomość o śmierci zawodnika przekazał w mediach społecznościowych klub MKS Piaseczno, którego to Tomasz Dudek był wychowankiem. W swojej karierze grał w takich klubach jak: Polonia Warszawa, Górnik Łęczna, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Sparta Jazgarzew i Laura Chylice.

Tomasz Dudek zmarł w wieku 35 lat. Przegrał walkę z koronawirusem.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Mandat, odholowanie albo kłótnia pod blokiem – kiedy znaki zakazu naprawdę mają znaczenie?

Kierowcy często zauważają znak dopiero wtedy, gdy jest już za późno: po skręcie w niewłaściwą ulicę, po zostawieniu auta...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -