środa, 4 października, 2023

Znamy termin ponownego otwarcia klubów fitness i siłownii!

- Reklama -

Rząd przekazał pozytywną informacje dla miłośników sportu oraz właścicieli obiektów sportowych. Obostrzenia zostaną poluzowane już w maju w maju.

Łagodzenie restrykcji następować będzie etapami. Od 29 maja zostaną otwarte siłownie, kluby fitness, kryte obiekty sportowe, baseny i solaria. Należy jednak pamiętać, że w tych miejscach obowiązywać będzie limit klientów: 1 osoba na 15m2, a w przypadku basenów 50% obłożenia obiektu.

Od 1 maja zostanie podwyższony limit osób uprawiających sport w obiektach na świeżym powietrzu do maksymalnie 50 osób (obecnie to 25 osób).

Od 15 maja na świeżym powietrzu będą mogły odbywać się imprezy sportowe z udziałem kibiców (zajęte maksymalnie 25 procent miejsc).

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@warszawanews.pl

ŹródłoFoto: Pixabay

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Warszawski Wilanów – dlaczego warto tam zamieszkać?

Warszawski Wilanów, znany przede wszystkim z majestatycznego pałacu i otaczających go ogrodów, od lat przyciąga nie tylko turystów, ale...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -