sobota, 25 maja, 2024

Andrzejki last minute z rezerwacją online. TOP 5 pomysłów

- Reklama -

Halloween, andrzejki, mikołajki – jesień obfituje w okazje, by ciekawie spędzić czas, ale krótki dzień i natłok obowiązków sprawia, że często przypominamy sobie o tym w ostatniej chwili. Dla zapominalskich i dla niezdecydowanych z okolic Warszawy i Łodzi przygotowaliśmy najlepsze andrzejkowe propozycje last minute, które zarezerwujecie za pomocą kilku kliknięć.

fot. oLIVE media/Bookero

Andrzejki i Katarzynki dla najmłodszych organizuje kameralna bawialnia naturalna Bawidomki z Łodzi. Naturalna – czyli taka, która pozwala dziecku na swobodną zabawę w bezpiecznej przestrzeni, w estetycznym i uporządkowanym wnętrzu bez nadmiaru bodźców; oferuje dobrej jakości zabawki i pomoce wykonane głównie z naturalnych materiałów – czytamy na stronie bawialni. Bawidomki przestrzegają zasady, by w jednej sali przebywało maksymalnie 6 dzieci jednocześnie, więc lanie wosku, wróżby i tajemnicze zabawy przebiegną w kameralnej atmosferze. Zniżka dla rodzeństw: 20 proc!

30.11 Łódź: Bawidomki

Andrzejki w winnicy i Gabinetach Tajemnic

Andrzejki niemal automatycznie kojarzą się z atmosferą tajemnicy i wróżbami. Ich interpretacja może być oczywista, ale też bywa nie lada łamigłówką. Z tych znane są escape roomy, które oferują świetne warunki do integracji i zabawy w trakcie magicznego wieczoru. Gabinety Tajemnic w Skierniewicach z jednej strony zapewnia dreszcz emocji, z drugiej strony – wciągającą rozgrywkę, dzięki której zapomnimy o codziennych problemach. Do dyspozycji gości (2-5 osób) powyżej 15 roku życia znajdziemy tam trzy tematyczne escape roomy.

30,11-3.12 Skierniewice: Gabinety Tajemnic

Andrzejkowe wróżby dla dorosłych dobrze wychodzą przy winie. A jeszcze lepiej w winnicy, której właściciele opowiedzą o magicznej przemianie owoców w ten szlachetny trunek. W Dwórznie koło Mszczonowa zabiorą nas oni na spacer po winnicy i hali wytwórni oraz poczęstują pięcioma wytwarzanymi tam winami. Zwiedzanie odbywa się niezależnie od pogody, ale gdyby spacer nie mógł się odbyć, zapewnią inne alternatywne atrakcje. Po części zorganizowanej można skorzystać ze strefy piknikowej z miejscem na ognisko i grilla. W cenie dostępne są napoje bezalkoholowe i wino, prowiant – we własnym zakresie.

2.12 Dwórzno k. Mszczonowa: Zwiedzanie Winnicy

Andrzejki 2023. Konsultacje z szamanem i… strzelnica

Andrzejkowe wróżby można też traktować całkiem serio. Kto wierzy, że gwiazdy, karty czy liczby mają wtedy szczególną moc, dzięki której można poznać przyszłość, powinien zwrócić się do eksperta. Kącik Szamana oferuje konsultacje telefoniczne po wcześniejszym zapisaniu się przez formularz online. To jednak tylko jedna z wielu usług i produktów (profetyk, profil numerologiczny i inne), które możemy zakupić w tym miejscu. Uwaga – przy wyborze terminu trzeba podać swój znak zodiaku!

30.11-3.12 Warszawa: Kącik Szamana

Andrzejki to nie tylko okazja do zerknięcia w przyszłość, ale również do symbolicznego zerwania z przeszłością. O ile nie namawiamy do praktyk wudu i rzucania klątw, o tyle rzucanie strzałkami w zdjęcie osoby, o której chcemy zapomnieć, pozwoli rozładować emocje nie czyniąc nikomu realnej krzywdy. Jeśli jednak niewinne darty i tablica to dla was za mało, polecamy przyjść na strzelnicę C4 Guns przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Strzelanie (pod okiem instruktora) zaczyna się już od 20 naboi.

30.11-2.12 Łódź: Strzelnica i klub strzelecki C4 Guns

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Pracownicy z Ukrainy – jakie korzyści mogą przynieść Twojej firmie?

Rynek w naszym kraju od dłuższego czasu boryka się z niedoborem rąk do pracy. Braki dotyczą przede wszystkim branży...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -