wtorek, 23 kwietnia, 2024

Marcin Banot znów odwiedził Warszawę! Jego kolejnym celem okazał się biurowiec Polsatu

- Reklama -

O Marcinie Banocie zrobiło się głośno po zdobyciu przed niego warszawskiego hotelu Mariott w czerwcu 2019 roku. BNT, bo właśnie takim pseudonimem posługuje się Marcin jest mieszkańcem Świętochowic. W miniony weekend znów odwiedził Warszawę i tym razem na swój celownik obrał biurowiec telewizji Polsat znajdujący się na ulicy Ostrobramskiej.

Marcin Banot w pięknym stylu i z wielką łatwością wspiął się po szklanej elewacji na dach budynku telewizji Polsat. Wejście na budynek liczący 19 pięter było mocno ryzykowane, ponieważ wspinacz do wchodzenia na budynki nie używa żadnej asekuracji.

Na miejscu pojawiły się służby

Na miejscu szybko pojawiła się policja, straż pożarna i ratownicy medyczni. Jak zazwyczaj w przypadku tego typu interwencji strażacy dla bezpieczeństwa rozłożyli skokochron.

Konsekwencje wejścia

Przybyli na miejsce Policjanci sporządzili notatki na temat zdarzenia oraz zabezpieczyli nagrania, które mogą stanowić potencjalny materiał dowodowy dla sądu. Prawdopodobnie nie dowiem się jakie skutki prawne spotkają znanego wspinacza, ponieważ Marcin nie dzieli się takimi informacjami ze swoimi widzami.

Film z wejścia na budynek Polsatu

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

ŹródłoYouTube/BNT

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Organizacja pogrzebów przez zakłady pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe odgrywają kluczową rolę w organizacji ceremonii pogrzebowych, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie. Ich głównym zadaniem jest...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -