wtorek, 16 kwietnia, 2024

Marsz Niepodległości w Warszawie będzie miał charakter państwowy

- Reklama -

Marsz Niepodległości został ogłoszony jako zgromadzenie państwowe, co pozwoli temu zgromadzeniu legalnie przejść ulicami Warszawy. Robert Bąkiewicz poinformował, że zgodnie z ustaleniami organizatorem tego oddolnego wydarzenia jest nadal Stowarzyszeni Marsz Niepodległości.

W dniu 11 listopada 2021 roku o godzinie 13:00 Marsz Niepodległości wyruszy z Ronda Dmowskiego, aby uczcić święto odzyskania przez Polskę niepodległości. Trasa będzie podobna jak w ubiegłych latach, a o ewentualnych zmianach związanych z remontami będą informować organizatorzy.

Marsz Niepodległości został ogłoszony jako zgromadzenie państwowe, ponieważ zgromadzenia państwowe nie podlegają przepisom o zgromadzeniach. Zgodnie z ustaleniami Roberta Bąkiewicza z Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych sama organizacja Marszu Niepodległości pozostanie w rękach Stowarzyszenia Marszu Niepodległości.

Prezes Marszu Niepodległości poinformował też, że udział w tegorocznym Marszu Niepodległości ma być wyrazem wdzięczności i solidarności dla służb broniących polskich granic.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Drzwi techniczne metalowe — dopasowane do naszych potrzeb

Każdy z nas wybierając drzwi do domu, stawia na wysoki poziom odporności oraz funkcjonalności. Jedną z opcji jest wybór...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -