środa, 10 czerwca, 2026

Śródmieście: Niewidomy wpadł na tory metra!

Przeczytaj koniecznie

- Reklama -

Niewidomy mężczyzna nie wyczuł oznakowania i spadł z peronu metra świętokrzyska na tory. Na szczęście mógł liczyć na szybką pomoc innych pasażerów i wyszedł z całego zdarzenia bez uszczerbku na zdrowiu.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Mandat, odholowanie albo kłótnia pod blokiem – kiedy znaki zakazu naprawdę mają znaczenie?

Kierowcy często zauważają znak dopiero wtedy, gdy jest już za późno: po skręcie w niewłaściwą ulicę, po zostawieniu auta...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -