poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Pani Wanda Traczyk-Stawska Warszawianką Roku 2021

- Reklama -

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podczas uroczystej gali ogłosił wynik konkursu na Warszawiankę Roku 2021. Została nią Wanda Traczyk-Stawska. Na zwyciężczynię oddano rekordową liczbę ponad 51 tysięcy głosów. Wanda Traczyk-Stawska to harcerka Szarych Szeregów, uczestniczka Powstania Warszawskiego.

Mieszkańcy Warszawy zdecydowali – Pani Wanda Traczyk-Stawska Warszawianką Roku 2021! Pani bohaterstwo i walka w powstaniu, wytrwałość w pielęgnowaniu historii i pamięci, a dziś – walka o prawa kobiet, o obronę wykluczonych, o równość. Za to wszystko teraz i zawsze – dziękujemy! napisał Rafał Trzaskowski w swoich mediach społecznościowych.

Wyniki konkursu Warszawianka Roku 2021 zostały ogłoszone we wtorek wieczorem podczas uroczystej gali, na której obecne były kandydatki oraz m.in prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, wiceprezydentki Renata Kaznowska i Aldona Machnowska-Góra i przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@warszawanews.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Spotkanie autorskie: Sekrety dwunastu wieków Polski oczami mistrza fotografii Adama Bujaka

Wydawnictwo Biały Kruk i kawiarnia z wartościami „AGERE CONTRA” zapraszają na spotkanie autorskie z Adamem Bujakiem, które odbędzie się...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -