wtorek, 16 kwietnia, 2024

Restauracja McDonalds w Miasteczku Wilanów już otwarta!

- Reklama -

Mieszkańcy Miasteczka Wilanów nie mogą narzekać na brak lokali gastronomicznych. Oferta jest naprawdę szeroka, od kebaba po wyszukaną kuchnię azjatycką. Tym razem do Miasteczka zagościł amerykański fastfood McDonalnds.

Zwolenników fastfoodów jest tak samo dużo, jak ich przeciwników. Tym razem mamy dobrą wiadomość dla zwolenników szybkiego jedzenia. Lokal McDonalds w Miasteczku Wilanów jest już otwarty. Nowa restauracja jest już drugim lokalem sieci McDonalds w dzielnicy Wilanów. Tym razem lokal powstał w sąsiedztwie stacji benzynowej BP na ulicy Branickiego tuż obok nowo powstałej Południowej Obwodnicy Warszawy.

Z racji, że Ursynowska część Południowej Obwodnicy Warszawy jest jeszcze zamknięta, a sąsiednie szkoły z racji wakacji opustoszałe, to w restauracji panuje względny spokój. Po otwarciu tunelu i po powrocie dzieci do szkół możemy spodziewać się ogromnego obłożenia nowego lokalu spod znaku złotych łuków.

Adres restauracji: Adama Branickiego 25a, 02-972 Warszawa

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Drzwi techniczne metalowe — dopasowane do naszych potrzeb

Każdy z nas wybierając drzwi do domu, stawia na wysoki poziom odporności oraz funkcjonalności. Jedną z opcji jest wybór...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -