niedziela, 3 marca, 2024

27-latek pod wpływem alkoholu staranował przystanek! całość transmitował na żywo w internecie

- Reklama -

27-letni mężczyzna będący pod wpływem alkoholu staranował przystanek komunikacji miejskiej w Konstancinie-Jeziornie. Całe zdarzenie było przez niego samego transmitowane w internecie.

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zostali wezwani na ulicę Mirkowską, gdzie miało dojść do zniszczenia przystanku komunikacji miejskiej przez samochód marki Chrysler. Na miejscu mundurowi zastali 27-letniego mężczyzna, który jak później się okazało nie posiadał uprawnień do kierownia samochodem oraz miał ponad pół promila alkoholu w organizmie! Ponadto szybko ustalono, że swoją jazdę ulicami miasta, jak i wjazd w przystanek transmitował on online w internecie. Przyczyną wypadku najprawdopodobniej była duża prędkość oraz brak opanowania pojazdu.

Podczas zdarzenia niewielkich obrażeń doznała 76-letnia kobieta oczekująca na autobus.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Pobrana została krew na sprawdzenie, czy pojazd prowadził pod działaniem środków odurzających.

Po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty karne, nie tylko za prowadzanie pod wpływem alkoholu i bez uprawnień, ale również za sprowadzenie realnego zagrożenia w ruchu drogowym i zniszczenie mienia.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

ŹródłoPolicja.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Poznaliśmy wykonawcę pierwszego odcinka trzeciej linii metra

Informacje o tym, kto będzie odpowiedzialny za projekt pierwszego odcinka trzeciej linii metra w Warszawie, są już dostępne. Trasa,...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -