wtorek, 23 kwietnia, 2024

Dostawca pizzy zatrzymany przez Policjantów ze Śródmieścia

- Reklama -

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 27-letniego dostawcę pizzy podejrzanego o przywłaszczenie mienia swojego pracodawcy. Mężczyzna zamiast dostarczyć klientowi zamówiony posiłek przywłaszczył służbowy skuter oraz inne przedmioty należące do właściciela pizzerni. Policjanci odzyskali przywłaszczone mienie, a 27-latek usłyszał już zarzuty.

Foto: Policja.pl

Jak tylko informacja o tym, że do firmy nie wrócił dostawca pizzy trafiła na policję, sprawą zajęli się funkcjonariusze ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Z tego, co ustalili policjanci wynikało, że mężczyźnie nic się nie stało natomiast wiadomo było, że z niewiadomych przyczyn 27-latek przywłaszczył sobie służbowy skuter, który dostał do rozwożenia pizzy klientom.

Wraz ze skuterem „zniknął” kask, termiczna torba, 20 złotych od jednego z klientów, a nawet pizza zamówiona przez kolejną osobę.

Foto: Policja.pl

Policjanci bardzo szybko „namierzyli” dostawcę. Na początku nie przyznawał się do przywłaszczenia powierzonego mu mienia. Zmienił zdanie, kiedy policjanci znaleźli przy nim kluczyki od skutera, a w mieszkaniu kask. 27-latek wskazał miejsce, w którym ukrył skuter. Torbę, jak twierdzi, wyrzucił.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za to, co zrobił grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Organizacja pogrzebów przez zakłady pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe odgrywają kluczową rolę w organizacji ceremonii pogrzebowych, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie. Ich głównym zadaniem jest...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -