poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Policjanci z Woli zatrzymali 34-letniego włamywacza do aut

- Reklama -

Policjanci z Woli zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o włamanie do pojazdu i kradzież znajdujących się w nim rzeczy. Sprawca wybił szybę i skradł znajdującą się w środku torbę z zawartością. Kiedy zorientował się, że w jego kierunku idzie pokrzywdzony, oddał mu torbę i uciekł. Niedługo potem wpadł w ręce policjantów.

Wcześnie rano policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali informację o kradzieży z włamaniem. Na miejscu Policjanci ustalili okoliczności zdarzenia, z których wynika, iż pokrzywdzony idąc do auta spostrzegł, że stojący nieopodal pojazdu mężczyzna w ręku trzyma torbę, która jest jego własnością. Po chwili zauważył, że w pojeździe ma wybitą szybę. Od razu zareagował. Kiedy podszedł do mężczyzny z pytaniem skąd ma tę torbę, ten oddał ją i uciekł. Pokrzywdzony powiadomił o zdarzeniu Policję. Funkcjonariusze posiadali rysopis sprawcy, kilka minut później zatrzymali mężczyznę i doprowadzili na komendę.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili, że 34-latek ma związek z innym włamaniem do pojazdu skąd skradł karty bankomatowe, dokumenty i pieniądze. Cztery lata temu mężczyzna opuścił więzienne mury po siedmiu latach kary pozbawienia wolności za podobne przestępstwa. Podejrzany usłyszał dwa zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy za co grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@warszawanews.pl

ŹródłoPolicja.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Spotkanie autorskie: Sekrety dwunastu wieków Polski oczami mistrza fotografii Adama Bujaka

Wydawnictwo Biały Kruk i kawiarnia z wartościami „AGERE CONTRA” zapraszają na spotkanie autorskie z Adamem Bujakiem, które odbędzie się...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -