wtorek, 16 kwietnia, 2024

Gabinet LIBERI Psychoterapia Warszawa

- Reklama -

Gabinet LIBERI Psychoterapia Warszawa – jesteśmy kameralnym gabinetem psychoterapii mieszczącym się tuż przy metrze Służew, w zielonej okolicy między Ursynowem a Mokotowem. Nasz zespół tworzą doświadczeni psychologowie i psychoterapeuci, terapeuci uzależnień, terapeuci par oraz psychoterapeuci pracujący z młodzieżą.

Pracujemy integratywnie, czyli łącząc różne nurty w psychoterapii, a podstawą naszej pracy jest podejście humanistyczno-doświadczeniowe, w którym ważna jest autentyczna i szczera relacja z klientem. Z klientami terapii wchodzimy w relacje oparte na szacunku, akceptujemy ich takimi, jacy są i jesteśmy empatyczni wobec wszelkich doświadczeń, o jakich mówią na spotkaniach. Tak rozumiana relacja terapeutyczna jest bardzo ważnym czynnikiem leczącym w psychoterapii.

Doświadczeniowy charakter psychoterapii polega na tym, że w tu i teraz koncentrujemy się na tym, co przeżywa klient – na jego emocjach, myślach, zachowaniach i doświadczeniach z ciała. Takie pełne doświadczanie siebie w różnych aspektach (emocje, doświadczenia z  ciała, myśli, zachowania), pozwala usunąć różnego rodzaju napięcia, bariery i blokady i często wiąże się z uczuciem ulgi w dotychczas przeżywanych trudnościach.

W naszym gabinecie prowadzimy:

– psychoterapię indywidualną osób dorosłych

– psychoterapię młodzieży

– konsultacje rodzinne

– konsultacje wychowawcze dla rodziców

– terapię par

– terapię EMDR

– terapię uzależnień

Zapraszamy do spotkań z naszymi doświadczonymi psychoterapeutami. Nasi specjaliści, w ramach psychoterapii indywidualnej, pomagają osobom zmagającym się m.in. z:

– lękiem, atakami paniki

– depresją, wahaniami nastroju

– poczuciem braku sensu w życiu

– zaburzeniami osobowości m.in. borderline

– zaburzeniami odżywiania

– różnego rodzaju kryzysami (osobistymi lub w ramach terapii par)

– trudnościami w relacjach z ważnymi osobami

– trudnościami w wyrażaniu emocji lub impulsywnością

– problemami z samooceną i poczuciem własnej wartości, nadmiernym krytykowaniem siebie

– uzależnieniami (od alkoholu i innych substancji lub zachowań)

– pochodzącym z rodzin alkoholowych i dysfunkcyjnych (DDA)

– osobom doświadczającym przemocy

– osobom, które doświadczyły różnych nadużyć i traum

– osobom LGBT+

Zapraszamy Cię na psychoterapię do naszego Gabinetu jeśli przechodzisz właśnie trudny czas w życiu, cierpisz i chcesz uzyskać pomoc w poradzeniu sobie ze swoimi problemami. Psychoterapia w Gabinecie LIBERI jest cyklem autentycznych, opartych na wzajemnym szacunku i empatii spotkań dwóch osób – klienta i psychoterapeuty. Terapia daje klientowi możliwość otrzymania wsparcia i akceptacji, a w konsekwencji – zyskania siły do wprowadzania zmian w życiu

Psychoterapia młodzieży Warszawa. Na pierwszą konsultację zawsze zapraszamy nastolatka z rodzicami, co pomaga nam lepiej zrozumieć sytuację danej rodziny, zanim podejmiemy się terapii. Nasi specjaliści potrafią zbudować z nastoletnimi klientami opartą na zaufaniu relację, dzięki której praca nad trudnymi tematami takimi jak autoagresja, trudności w szkole czy stany depresyjne, staje się możliwa i małymi krokami prowadzi do oczekiwanej zmiany.

Terapia par Warszawa Ursynów – na konsultacje i terapię zapraszamy również pary, które zmagają się z różnego rodzaju kryzysami takimi jak m.in. powtarzające się kłótnie i trudności w komunikacji, poczucie oddalania się od siebie i utraty bliskości, brak satysfakcji w związku czy kryzysowe wydarzenia takie jak np. zdrada jednego z partnerów.

Zapraszamy na terapię pary i małżeństwa, które chcą przyjrzeć się wzajemnym relacjom, zrozumieć źródła konfliktów w parze i nauczyć się konstruktywnie je rozwiązywać. Ważnym aspektem terapii jest nauka komunikacji w bliskiej relacji:  wyrażania i wzajemnego słuchania swoich potrzeb, oczekiwań i uczuć. Celem pracy z parą jest pokonanie aktualnie doświadczanych trudności w związku, poprawa komunikacji i wzajemnego zrozumienia, wzmocnienie więzi między partnerami.

Terapia uzależnień Warszawa -podczas terapii uzależnień w naszym gabinecie skupiamy się na źródle problemów klienta oraz na nim samym. Nie zajmujemy się zatem tylko interwencją i objawami związanymi z uzależnieniem, ale koncentrujemy się na całościowym zrozumieniu problemów osoby, która się do nas zgłasza.

Ostatnie osiągnięcia neuronauki potwierdzają, jak trauma wpływa na funkcjonowanie człowieka. W przypadku uzależnień to bardzo istotne, gdyż większość pacjentów ma takie doświadczenia za sobą. WHO w ostatniej zmianie klasyfikacji uznaje, że programy leczenia powinny być dostosowane do indywidualnych możliwości osób poszukujących pomocy. Zapraszamy do naszego gabinetu, aby podczas pierwszej konsultacji omówić plan pomocy psychologicznej i terapii dla Ciebie.

Zadbaj o siebie! Zrób pierwszy krok i umów się na spotkanie.

Zapisy prowadzimy online https://gabinetliberi.pl/umow-sie/ oraz telefonicznie: 532 505 951 (zapraszamy do kontaktu, chętnie pokierujemy na pierwszą konsultację).

Serdecznie zapraszamy! 

Gabinet LIBERI, ul. Batuty 7a lok. 38, Warszawa, tuż przy metrze Służew

https://gabinetliberi.pl/

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Drzwi techniczne metalowe — dopasowane do naszych potrzeb

Każdy z nas wybierając drzwi do domu, stawia na wysoki poziom odporności oraz funkcjonalności. Jedną z opcji jest wybór...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -