środa, 10 czerwca, 2026
- Reklama -

Mokotów

W hali piłkarskiej Warszawianka odbył się XVII Turniej Niepodległości

Wczoraj w hali piłkarskiej Warszawianka odbył się XVII Turniej Niepodległości W tym roku turniej organizowany przez Stowarzyszenie Grom współfinansowała Dzielnica Mokotów. W turnieju udział wzięły roczniki od 2010 do 2014. Z wynikami możecie zapoznać się na stronie: mlf.org.pl.

Łazienki Królewskie zamknięte przez koronawirusa

W trosce o zdrowie mieszkańców Warszawy oraz pracowników w weekend zostały zamknięte Łazienki Królewskie. Na swoim profilu facebookowym Łazienki Królewskie poinformowały o zamknięciu do odwołania całego terenu Łazienek. Jak możemy przeczytać w poście: "To dla nas trudna decyzja, której długo...
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Mandat, odholowanie albo kłótnia pod blokiem – kiedy znaki zakazu naprawdę mają znaczenie?

Kierowcy często zauważają znak dopiero wtedy, gdy jest już za późno: po skręcie w niewłaściwą ulicę, po zostawieniu auta...
- Reklama -