test
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Para z Woli udostępniała mieszkanie do uprawiania prostytucji. Usłyszeli zarzuty za sutenerstwo i kuplerstwo

- Reklama -

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Woli zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o ułatwianie i czerpanie korzyści z nierządu. Jak ustalili funkcjonariusze, od pewnego czasu udostępniali mieszkanie i przyjmowali korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji. Podejrzani usłyszeli za to zarzuty karne. Mężczyzna odpowie jeszcze za udzielanie narkotyków, a kobieta za zmuszanie do prostytucji i pozbawienie wolności.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy pracowali nad sprawą związaną z ułatwianiem i czerpaniem korzyści finansowej z uprawiania nierządu. W tej sprawie policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o ten proceder.

Z informacji wynika, że udostępniali do tego lokal, publikowali anonse na portalach internetowych, udzielali informacji o świadczonych usługach oraz osobiście przyjmowali zgłoszenia telefoniczne. Okazało się również, że zatrzymany mężczyzna udzielał narkotyków dla jednej z kobiet, natomiast zatrzymana 27-latka miała wykorzystać krytyczną sytuację życiową jednej z nich i zmusić w ten sposób do prostytucji, miała również pozbawić ją wolności.

40-latek i jego partnerka zostali doprowadzeni do wolskiej komendy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutów karnych dotyczących  czerpania korzyści z nierządu oraz nakłaniania do uprawiania prostytucji. Mężczyzna odpowie jeszcze za udzielanie narkotyków, natomiast kobieta odpowie za zmuszanie do prostytucji i pozbawienie wolności. Może grozić im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Okulary dla dziecka — na co zwrócić uwagę?

Twoja pociecha potrzebuje okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych? Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas ich wybierania, nasz artykuł...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -