piątek, 1 lipca, 2022

Policja zatrzymała miłośnika wybielania zębów!

- Reklama -

Na ponad 1500 złotych strat naraził jedną z drogerii 23-latek. Mężczyzna w ciągu kilku dni dokonał kradzieży 10 zestawów do wybielania zębów oraz 2 elektrycznych szczoteczek do zębów. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Mężczyzna został zatrzymany przez bielańskich kryminalnych. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z Bielan zatrzymali mężczyznę, który w sklepie z kosmetykami pojawił się kilkukrotnie. W ostatnim czasie wyniósł 10 zestawów do wybielania zębów oraz 2 elektryczne szczoteczki do zębów nie płacąc za nie, a tym samym naraził sklep na straty w wysokości ponad 1500 złotych. Wszystkie kradzieże zostały zarejestrowane przez monitoring zainstalowany w sklepie. Kradzieże zostały zgłoszone na Policji, a sprawą zajęli się kryminalni.

Policjanci wytypowali i zatrzymali 23-latka. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 3 zarzutów za kradzież mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: [email protected]

ŹródłoPolicja.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

JMDI wychodzi naprzeciw wynajmującym. Specjalna oferta z przyśpieszeniem prędkości i krótszą umową.

Firma JMDI wprowadza na rynek nową kampanię marketingową pod hasłem Wybieram prędkość - Światłowód 800 Mb/s. Głównym odbiorcą promocji...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -