wtorek, 23 kwietnia, 2024

Zuchwała kradzież telefonu ze sklepu – ”nie goń mnie, mam glocka!”

- Reklama -

Kilka tygodni temu w jednym ze sklepów z telefonami doszło do zuchwałej kradzieży. 20 letni mężczyzna przyszedł do sklepu z telefonami, początkowo pozorował chęć zakupu smartfona, kiedy jednak miało dojść do transakcji, zabrał telefon i uciekł. Zagroził sprzedawcy użyciem broni palnej, krzycząc ”nie goń mnie, mam glocka!”

Ekspedient natychmiast zawiadomił Policją, a Ci natychmiast zajęli sprawą. Na miejscu zostały zabezpieczone wszystkie ślady, przesłuchano sprzedawcę, przyjęto zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, policjanci ustalili i przesłuchali świadków, zgromadzili zapisy monitoringów.

Na podstawie wszystkich tych materiałów, a także dzięki pozyskiwanym informacjom i wykorzystaniu sprawdzeń oraz wykonaniu licznych czynności operacyjnych kryminalni wytypowali prawdopodobnego sprawcę tej kradzieży rozbójniczej. Kilka dni temu 20-latek został zatrzymany. W czasie interwencji kryminalni odnaleźli i zabezpieczyli broń gazową, którą posłużył się w momencie przestępstwa, a także odzyskali skradziony telefon. Okazało się, że nie była to jedyna kradzież młodego mężczyzny. W domu złodzieja policja znalazła również łupy z kradzieży dokonanej wcześniej w drogerii.

W sprawie śledczy zgromadzili szeroki materiał dowodowy. Został on przedłożony w prokuraturze. Tam też doprowadzony przez policjantów zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Odpowie również za kradzież sklepową. W sądzie zdecydowano o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego.

- Reklama -

Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia?

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? wyślij do nas informacje, zdjęcie przez profil na Facebooku lub na adres email: kontakt@ycw.pl

ŹródłoPolicja.pl

Przeczytaj również

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły

Organizacja pogrzebów przez zakłady pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe odgrywają kluczową rolę w organizacji ceremonii pogrzebowych, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie. Ich głównym zadaniem jest...
- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -